Zawody wojewódzkie w piłce siatkowej chłopców

Zawody wojewódzkie w piłce siatkowej chłopców.

Nasza szkoła gościła uczestników zawodów wojewódzkich w piłce siatkowej, w których uczestniczyły zespoły z Częstochowy , Jaworzna i Poręby. Pierwszy mecz z drużyną Poręby był tylko rozgrzewką przed właściwym finałem. Po zaledwie kilkunastu minutach chłopcy mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Finał z zawodnikami Częstochowy dostarczył wielkich emocji . Pierwszego seta chłopcy nieznacznie przegrali , ale w drugim pozwolili ugrać swoim rywalom zaledwie 14 punktów. Trzeci ,decydujący set , nie zaczął się dla nas zbyt dobrze. Goście wywalczyli nieznaczną przewagę , którą nasi siatkarze szybko zniwelowali. Od stanu po 10 rozpoczęły się niesamowite emocje, walka toczyła się o każdy punkt. Wszystko zmierzało do szczęśliwego końca, gdyby nie fatalna pomyłka sędziego zawodów, który zaliczył punkt rywalom, mimo, że piłka uderzona była po bloku i wyszła

na aut. To był decydujący moment tego meczu. Załamani chłopcy nie obronili piłki meczowej i przegrali . Zajęli wprawdzie II miejsce , ale już nie zobaczymy ich w dalszych etapach rozgrywek.

 

Zespół grał w składzie: Dawid Jonda, Dominik Dziubek, Dominik Urbański, Damian Opler, Kamil Franczak , Gracjan Mączka, Damian Misiek, Filip Zabielny, Krzysztof Grybek, Ryszard Kubica,

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *