Zawody regionalne w piłce siatkowej chłopców

Zawody regionalne w piłce siatkowej chłopców.

Wszystko odbyło się zgodnie z  planem. Podczas rozgrywanych w Sosnowcu zawodów  w piłce siatkowej, w których uczestniczyły drużyny z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej , Jaworzna i Będzina, nasi chłopcy nie mieli sobie równych. Bez problemów pokonali rywali z Sosnowca -2:0 oraz z Jaworzna również 2:0 ,nie pozostawiając złudzeń ,kto najlepiej gra w siatkówkę. Zajmując I miejsce w turnieju chłopcy zapewnili sobie awans do zawodów wojewódzkich.

Zespół grał w składzie: Dawid Jonda, Dominik Dziubek, Dominik Urbański, Damian Opler, Kamil Franczak , Gracjan Mączka, Damian Misiek, Filip Zabielny, Krzysztof Grybek, Ryszard Kubica,Piotr Nowak.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *