Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej chłopców z gimnazjum

Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej chłopców  z gimnazjum

Nasi chłopcy kolejny raz udowodnili, że potrafią grać w piłkę nożną . W zawodach powiatowych uczestniczyło aż 7 drużyn . W swojej grupie nasi piłkarze pokonali kolejno swoich rywali z: Wojkowic,  Czeladzi , Psar , strzelając 10 bramek , a tracąc tylko 3 . Ich rywalem w półfinale był zespół z G3, z którym również w pięknym stylu wygrali 3:1. W finale zmierzyli się z faworyzowaną drużyną G2. Mecz mógł się podobać. Bardzo dobrze spisywał się na bramce Filip, dzięki któremu pojedynek zakończył się nieznaczną przegraną 2:1, co dało naszym chłopcom II m-ce w turnieju.

Zespół grał w składzie:

Dominik Dziubek, Ryszard Kubica, Krzysztof Grybek, Dawid Jonda, Jakub Gałan, Filip Brzeszczyński, Emil Ulejczyk, Marcel Kielian, Igor Farnicki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *