Zawody regionalne w mini piłce nożnej dziewcząt

Zawody regionalne w mini piłce nożnej dziewcząt.

Bardzo dużą niespodziankę sprawiła drużyna dziewcząt w zawodach mini piłki nożnej , które zostały rozegrane na popularnych „Orlikach” w Sosnowcu.  W pierwszym meczu nasze piłkarki zmierzyły się z zespołem Sosnowca . Grając w morderczym upale dziewczęta przeprowadziły wiele składnych akcji zakończonych celnymi strzałami , z których trzy wpadły do bramki rywalek. Te wykorzystały tylko jedną okazję do zdobycia gola i wynikiem 3:1dla nas zakończyło się spotkanie. Mecz finałowy z zespołem Jaworzna , był popisem gry obu zespołów. Szybkie akcje, dużo strzałów i fantastyczne popisy bramkarek. Nasze dziewczęta w drugiej połowie objęły prowadzenie , mimo samobójczej bramki. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3, a ponieważ mieliśmy więcej strzelonych bramek w obu meczach , dało nam to historyczne I m-ce  w zawodach i awans do fazy wojewódzkiej.

Zespół grał w składzie:Zuzanna Lenkiewicz, Paulina i Zuza Porada, Emilia Myrta,  Oliwia Wilk, Klaudia Kozieł, Ola Szweda, Ewa Zając Daria Żwirek, Zofia Kidawa.