W klasie I a odbyły się warsztaty kulinarne z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy

    Pani Joanna Widera, szefowa naszej szkolnej kuchni opowiedziała nam o pochodzeniu pizzy, mące z jakiej się ją wykonuje i pokazała nam, jak urozmaicić przyrządzanie tego popularnego i lubianego placka oraz jak zaskoczyć pomysłami współbiesiadników.
Po zapoznaniu się z techniką wykonania pizzy, uczniowie wcielili się w rolę kucharzy i przyrządzili swoje własne pizze.
Każdy z uczestników założył czapkę kucharską, którą sam wykonał oraz fartuch. Na stanowiskach pracy przygotowano wcześniej kulki ciasta, wałek, podkładki oraz przeróżne składniki. Każdy mógł skomponować swoją, wyjątkową pizzę.
Była pizza duża i mała. Pyszna i bardziej pyszna. Wegetariańska i z mięsem. 🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕
Wyglądały cudownie, a jeszcze lepiej smakowały. Wszystkim kucharzom, aż się uszy trzęsły!