PROJEKT: KINO WOKÓŁ WARTOŚCI

W kolejnej edycja projektu KINO WOKÓŁ WARTOŚCI, zorganizowanym przez Diecezje Sosnowiecką, wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Będzinie. Projekt, jak co roku, skierowany jest do księży, katechetów, dzieci
i młodzieży  i ma na celu skłonić młodego człowieka do refleksji nad sensem życia i budowania swojego życia w oparciu
o trwałe, pewne i uniwersalne wartości.

    W ramach programu, 29 września (piątek) o godz. 10.00 został wyświetlony dla  młodzieży
film pt: PONAD WSZYSTKO w reż. S. Meghie.
Tegoroczne obrazy filmowe zaprezentowane w ramach projektu miały zwrócić uwagę odbiorcy na wartość ludzkiego życia, miłość i trudną, czasem dramatyczna drogę odnalezienia biologicznej rodziny. Była to doskonała okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty myślowe i ubogacić się wewnętrznie.