Półfinały wojewódzkie w piłce koszykowej dziewcząt

Nasze dziewczęta zagrały w elitarnym gronie czterech najlepszych drużyn obok Sosnowca, Częstochowy i Zawiercia. To pierwsze tego typu doświadczenie w gimnazjalnym baskecie. Na początek nasze koszykarki zmierzyły się rosłym i ostro grającym  zespołem Częstochowy. Chwila tremy ,niepewności , ale już po pierwszym celnym koszu rozluźniły się i uwierzyły w siebie. Bardzo dobrze zagrały w obronie, gorzej było ze skutecznością rzutową. Po prawie czterdziestu minutach szybkiej gry musiały uznać wyższość swoich rywalek . Wywalczone

III m-ce w półfinałach wojewódzkich jest niewątpliwie bardzo dużym sukcesem.

 

Zespół grał w składzie: Klaudia Kozieł, Zuzanna Lenkiewicz, Paulina i Zuza Porada, Ewa  Zając, Wiktoria Ziębacz, Sandra Król, Emilia Myrta, Amelia Włosek, Oliwia Wilk, Ola Szweda.