Półfinały wojewódzkie w piłce siatkowej chłopców

W Częstochowie spotkały się najlepsze drużyny w piłce siatkowej chłopców. Oprócz gospodarzy był jeszcze zespół z: Zawiercia , Jaworzna i nasi siatkarze. Losowanie nie było dla nas zbyt łaskawe, bowiem już pierwszy mecz przyszło nam zagrać z faworyzowaną ekipą Częstochowy. Wbrew obawom spotkanie było bardzo wyrównane i gdyby nie proste oraz niepotrzebne błędy naszych chłopców mogło zakończyć się sukcesem . Niestety minimalna porażka przekreśliła szanse na dalszy awans. Na pocieszenie pozostał mecz z Zawierciem

o III miejsce. Tutaj chłopcy nie zawiedli , zagrali koncertowo i mogli cieszyć się z miejsca na podium.

Zespół grał w składzie: Dawid Rak, Maks Kałuża, Jakub Woźniak, Daniel Mrowiec, Maks Semeniuk, Szymon Janus, Miłosz Ochęduszka, Olek Gąszczak,  Kacper Świerczyna.