Półfinały wojewódzkie w mini piłce siatkowej chłopców

Półfinały wojewódzkie w mini piłce siatkowej chłopców.

Mamy finał wojewódzki w mini piłce siatkowej chłopców!!! Cudowny dzień dla szkolnej siatkówki . Podczas rozgrywanych we własnej hali zawodów nasi chłopcy udowodnili ,że grają w siatkówkę na najwyższym poziomie.

W meczu półfinałowym , po bardzo dobrej grze , bez straty seta ograli drużynę z

W finale zmierzyli się  z bardzo  mocną drużyną  Jaworzna. Nasi chłopcy nie „wymiękli”. Grali koncertowo i z każdym zdobytym punktem  nabierali coraz większej pewności, że mogą ten mecz wygrać. Po zaciętym, decydującym trzecim secie , to co mogło być marzeniem , stało się faktem . I m-ce w wielkim stylu i wspaniały awans do zawodów wojewódzkich . Brawo!!!

Zespół grał w składzie: Kajetan Lorek, Wiktor Gancarz, Igor Kyrcz, Mateusz Szpernalowski, Bartek Szpak, Szymon Borkowski, Bartek Turlej, Wojtek Pasternak.