Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt.

Wspaniale zaprezentowały się nasze dziewczęta na piłkarskich boiskach  Dąbrowy Górniczej. W meczu półfinałowym z drużyną wice-mistrza DG, po fantastycznej grze i strzeleniu czterech pięknych bramek, wygrały 4:0 i zapewniły sobie udział w meczu finałowym . Ich rywalkami były koleżanki z Wojkowic. Mecz w pierwszej połowie odbywał się pod dyktando naszych dziewcząt, czego zwieńczeniem była wspaniała bramka. Po przerwie rywalki ostro rzuciły się do ataku, ale długo obrona dziewcząt była niepokonana. Niestety przypadkowe dotknięcie piłki ręką w polu karnym  dało rzut karny przeciwniczkom, a one  go wykorzystały . Krótka dekoncentracja w naszym zespole przyniosła jeszcze jedno trafienie dla Wojkowic i  ostatecznie nasze dziewczęta musiały zadowolić się II miejscem w zawodach. To fantastyczny wynik!!!

Zespół grał w składzie: Zuzanna Lenkiewicz, Paulina i Zuzanna Porada, Ewa  Zając, Emilia Myrta, Amelia Włosek, Oliwia Wilk, Ola Szweda, Klaudia Kozieł.