Drużynowe zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców

Drużynowe zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców.

Boiska Szkoły Sportowej w Dąbrowie Górniczej gościły ponad dwustu uczestników z dziewięciu szkół na zawodach lekkoatletycznych. Nasi uczniowie wystartowali w sześciu konkurencjach: biegach na 100,300,600,1000m , pchnięciu kulą, rzucie oszczepem i skoku w dal. Po blisko trzech godzinach zmagań podsumowano wyniki.

Drużyna dziewcząt: Klaudia Kozieł, Zuzanna Lenkiewicz, Ewa  Zając, Wiktoria Ziębacz, Sandra Król, Emilia Myrta, Oliwia Wilk, Ola Szweda, Oliwia Sokołowska, Oliwia Piotrowska, Martyna Kit i Julia Mędak  zajęła III m-ce w mieście i IV m-ce w powiecie.

Drużyna chłopców: Olek Gąszczak, Marcel Wójcikiewicz, Szymon Janus, Kacper Świerczyna, Konrad Miłosek, Daniel Mrowiec, Norbert Popek, Miłosz Ochęduszka, Patryk Patrzałek, Kacper Kisiński, Darek Trzcionka, Piotr Konieczny, Marcin Kiszel, Patryk Przyłucki zajęła III m-ce w mieście i V m-ce w powiecie.