Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt.

O duża niespodziankę postarały się dziewczęta podczas zawodów powiatowych w piłce koszykowej rozgrywanych w G2 . Oprócz naszego zespołu i drużyny gospodarzy w zawodach uczestniczyły jeszcze koszykarki z Psar i z Czeladzi. W pierwszym meczu, po bardzo dobrej, a przede wszystkim skutecznej grze pokonały zespół z Czeladzi 28:12. Kolejny pojedynek  dziewczęta rozegrały z bardzo „ rosłymi” koszykarkami z Psar. Jednak rywalki nic nie mogły poradzić na rewelacyjnie grające nasze zawodniczki. Przegrały równie wysoko- 30:12. W ostatnim spotkaniu, z drużyną gospodarzy, od samego początku nasza drużyna narzuciła swój styl gry. Dziewczęta były bardzo skuteczne w obronie, a dodatkowo celnie rzucały, czego dowodem jest wynik końcowy – 38:16. Zajmując I m-ce w turnieju dziewczęta awansowały do zawodów rejonowych.

Zespół grał w składzie: Klaudia Kozieł, Zuzanna Lenkiewicz, Paulina i Zuza Porada, Ewa  Zając, Wiktoria Ziębacz, Sandra Król, Emilia Myrta.

 

dav