Mistrzostwa Będzina w mini piłce ręcznej chłopców

Mistrzostwa Będzina w mini piłce ręcznej chłopców.

Nasza szkoła gościła cztery najlepsze drużyny w piłce ręcznej chłopców: SP4,9,11,13. Początek zawodów był dla nas bardzo udany. W pierwszym meczu z SP11  chłopcy rozbili swoich rywali 16:4. Bardzo emocjonujący od samego początku, do samego końca, był mecz z zespołem SP13. To jedna , to druga drużyna zdobywała jedno bramkową przewagę. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 8:8.  Na koniec chłopcy zmierzyli się z zespołem SP4. Mecz miał swoją dramaturgię , bo chociaż nasi szczypiorniści mieli przewagę na boisku, to w końcówce spotkania, mimo ciągłych ataków, nie mogli celnie rzucić do bramki. Minimalna przegrana 6:8 dała naszej drużynie ostatecznie turnieju III m-ce w turnieju.

Zespól grał w składzie: Kajetan Lorek, Wiktor Gancarz, Miłosz Janus, Igor Kyrcz, Dawid Małkowski, Bartek Szpak, Piotr Dawal, Patryk Ćmachowski, Kuba Sokołowski, Wiktor Panok, Łukasz Kołodziej, Mateusz Szpernalowski, Szymon Borkowski, Wojtek Pasternak