Mistrzostwa Powiatu w mini piłce ręcznej dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu w mini piłce ręcznej dziewcząt.

Tylko dwie drużyny wystąpiły w organizowanych w naszej szkole zawodach powiatowych mini piłki ręcznej dziewcząt – my i odwieczne rywalki z SP 13.

Mecz był od początku do końca jednostronny. Nasze piłkarki szybko zdobyły pierwsza bramkę , a potem w niewielkich odstępach dorzucały kolejne. Nie miała też pracy nasza bramkarka Oliwia Wilk, która nie dała się zaskoczyć rywalkom . Mecz zakończył się wynikiem 9:0 i dał zasłużone I m-ce w zawodach oraz awans do turnieju regionalnego.

 

Zespół grał w składzie:

Zuzanna Lenkiewicz, Paulina i Zuza Porada, Emilia Myrta, Ewa  Zając, Oliwia Wilk, Klaudia Kozieł, Ola Szweda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *