Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej województwa śląskiego w badmintonie dziewcząt

Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej województwa śląskiego

w badmintonie dziewcząt.

 

14 drużyn z :Bytomia, Częstochowy , Chorzowa, Dąbrowy Górniczej ,Gliwic, Katowic, Raciborza, Pszczyny, Sosnowca, Tarnowskich Gór , Wodzisławia, Zabrza i Zawiercia, Tych rozegrało zawody w badmintonie dziewcząt. W stawce 28 zawodniczek znalazły się Klaudia Kozieł i  Zuzanna Lenkiewicz . Poziom zawodów był bardzo wysoki , a nasze badmintonistki przystąpiły do turnieju bez blokady . Z każdym meczem grały coraz lepiej ,odprawiając kolejne rywalki. Mimo olbrzymiego zmęczenia ,walczyły o każdą lotkę .

Po prawie sześciu godzinach zmagań mogliśmy się cieszyć z zajęcia VI m-ca w zawodach.

 Przed nami znalazły się tylko zespoły rozstawione, które miały w swoich szeregach zawodniczki klubowe z rankingu PZB. To wielki sukces naszych  dziewcząt. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *