Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców z gimnazjum

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców z gimnazjum.

Bez niespodzianki przebiegały zawody powiatowe w piłce siatkowej chłopców. W zawodach uczestniczyły zespoły z Czeladzi , Wojkowic, Siemoni oraz z G4 i G6 w Będzinie. Nasi chłopcy szybko odprawiali z kwitkiem kolejne zespoły, które mogły bezradnie oglądać „ wbijane” z dużą siłą piłki w ich boiska. Wszystkie mecze zakończyli efektownymi zwycięstwami i tym samym przypieczętowali I m-ce w zawodach i awans do fazy regionalnej.

Zespół grał w składzie:

Dawid Jonda, Dominik Dziubek, Dominik Urbański, Damian Opler, Kamil Franczak , Gracjan Mączka, Damian Misiek, Filip Zabielny, Krzysztof Grybek, Ryszard Kubica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *