Mistrzostwa Będzina w piłce ręcznej chłopców z gimnazjum

Mistrzostwa Będzina w piłce ręcznej chłopców z gimnazjum.

Duże oczekiwania towarzyszyły rozgrywanym w naszej szkole zawodom w piłce ręcznej , do których zgłosiły się drużyny z        G1,2,3,6. Trzeba przyznać ,że poziom zawodów był wysoki, obfitował we spaniałe akcje, dużo rzucanych bramek i popisy bramkarzy. Cieszy fakt ,że nasi chłopcy nie zawiedli. Wysoko pokonali drużynę z G3 -9:2 i G2 – 13:9 i ulegli G1 2:5 ,ale wywalczyli II m-ce i awans do zawodów powiatowych. Dodatkowo najlepszym zawodnikiem zawodów został Dominik Dziubek .

Zespół grał w składzie:

Dominik Dziubek ,Damian Opler, Gracjan Mączka,Damian Misiek, Michał Porada, Kacper Ćmachowski, Filip Zabielny, Krzysztof Grybek, Ryszard Kubica, Wiktor Haduch , Piotr Kubak, Bartek Sobieraj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *