Mistrzostwa Będzina w mini piłce siatkowej chłopców

Mistrzostwa Będzina w mini piłce siatkowej chłopców.

Pięć drużyn wystartowało w tegorocznych rozgrywkach mini piłki siatkowej chłopców :SP 1,2,9,10,13. Nasi siatkarze rozpoczęli jak sparaliżowani, bez wiary w sukces. Dobrze jednak ,że z każdą minutą grali lepiej. To pozwoliło im wygrać pierwsze spotkanie z SP 2- 2:1. Potem, po bardzo wyrównanej grze nieznacznie ulegli SP13 -1:2. W kolejnej odsłonie pokonali SP 10- 2:0. W ostatnim meczu, którego stawką był awans do zawodów powiatowych, chłopcy po bardzo zaciętej grze pokonali SP1-2:1 i zajmując II m-ce w turnieju zapewnili sobie udział w kolejnej fazie rozgrywek.

Zespół grał w składzie: Kacper Kisiński, Jan Jędrusiak, Konrad Miłosek, Mateusz Gawlik, Sebastian Herman,Bartek Kidawa, Sebastian Żak, Dawid Śliwa, Adam Oudejans, Marcel Wójcikiewicz, Kasper Stępkowski, Sebastian Duda.         

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *