Mistrzostwa Będzina w piłce ręcznej dziewcząt z gimnazjum

Mistrzostwa Będzina w piłce ręcznej dziewcząt z gimnazjum.

Nasza szkoła gościła żeńskie zespoły popularnego „szczypiorniaka” z G2,3,4. Dziewczęta zagrały bardzo ambitnie, bowiem nie chciały zawieść licznych przybyłych kibiców . W pierwszym spotkaniu nasze piłkarki, po wielkich emocjach , pokonały zespół G1- 5:3. W kolejnym uległy  drużynie G2- 7:2 . Największą dramaturgię miał pojedynek z G4, w którym uległy jedną bramką, przegrywając 3:2.

Ostatecznie dziewczęta zajęły III m-ce w turnieju.

 

Zespół grał w składzie:

Małgorzata Nowicka, Wiktoria Ziębacz, Katarzyna Franczak,  Karolina Nowak, Paulina Smoczyńska,

Weronika Malara, Wiktoria Zega, Marysia Zarychta, Wiktoria Wierzchowska.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *