Integracyjne biegi terenowe

Uczniowie klasy 7A wzięli udział w integracyjnych biegach terenowych. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 10:00  na boisku, przy siedzibie warsztatów terapii zajęciowej prowadzonych przez Stowarzyszenie „Bądź z Nami”. Uczestnicy połączeni w drużyny, wyruszali na trasę biegów po terenie parku „Zielona”. My zostaliśmy jedną drużyną
z pensjonariuszami Dziennego Domu pomocy Społecznej w Grodźcu. Nazwaliśmy naszą drużynę: „Galileusz i Przyjaciele”.
Wspólnie wykonywaliśmy zadania na punktach kontrolnych. Rozwiązywaliśmy problemy matematyczne, logiczne, wykazywaliśmy się sprawnością, pomysłowością i szybkością we wspólnie wykonywanych zadaniach. Dopisała pogoda
i humory. Osiągnęliśmy także cel spotkania:  INTEGRACJA- wiemy już czym jest! Razem można więcej!

Po powrocie czekała nas miła niespodzianka: wojskowa grochówka, kiełbasa z grilla, wyśmienite ciasta, popcorn, wata cukrowa, gorąca herbata i muzyka, przy której można było „wyginać śmiało ciało” 😉

Jeszcze jedną atrakcją był wspólny powrót naszej drużyny przez łagiski las do szkoły. Droga minęła szybko, nie czuliśmy zmęczenia. To był naprawdę udany dzień!