Apel podsumowujący osiągnięcia sportowe

Apel podsumowujący osiągnięcia sportowe.

Prawie cała społeczność szkolna uczestniczyła dzisiaj w apelu podsumowującym osiągnięcia sportowe za ubiegły rok szkolny. W trakcie spotkania na hali przypomniane zostały wszystkie znaczące sukcesy odniesione na arenach sportowych we wszystkich dyscyplinach i na różnych etapach rozgrywek ( zawody miejskie, powiatowe, rejonowe , wojewódzkie i ogólnopolskie) przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy reprezentowali nasza szkołę w zawodach i przyczynili się do zajęcia I miejsca wśród najbardziej usportowionych szkół BĘDZINA w kategorii klas starszych ( klasy VII, VIII i gimnazjalne) oraz III m-ca w kategorii klas I-VI szkoły podstawowej.
JESTEŚMY Z WAS DUMNI!!!
Na zakończenie apelu wręczony został pamiątkowy dyplom i nagroda książkowa dla „ Sportowca Szkoły”,
którą otrzymała ZUZANNA LENKIEWICZ, a w kategorii chłopców nasi tegoroczni absolwenci
MIŁOSZ OCHĘDUSZKA, MAKS KAŁUŻA, SZYMON JANUS. Serdecznie gratulujemy !!!