VII Łagiski Piknik Rodzinny

Słońce niech żałuje…

Relacja także Facebook

/więcej zdjęć w poniedziałek /

Miało być w plenerze, miało być słonecznie…. okazuje się, że nasza szkoła, nawet w deszczowy dzień świetnie dała sobie radę ze wszystkim atrakcjami jakie przygotowano dla przedszkolaków, uczniów
i rodziców. Było wesoło, kolorowo i radośnie, a co najważniejsze rodzinnie!!!  🙂

Dzieci mogły skorzystać z  dmuchańców, malowania twarzy. Były warsztaty kulinarne (wspólne pieczenie pizzy) oraz  występy artystyczne w których zaprezentowały się:
– grupa teatralna „Suflerek”
– szkoła tańca „Dance For You”- teatr TRIP
– dzieci z PM nr 11
– dzieci z PM nr 12
– uczniowie SP 9 „Mam talent”
        Oprócz tego pokazy: judo, gry w golfa, szermierki, bractwa rycerskiego, samoobrony dla kobiet, pomocy przedmedycznej oraz służb mundurowych. Była  zalewajka, wata cukrowa,  pizza i smakowite ciasta.

Zabawa wspaniała, humory i apetyt dopisywały wszystkim. To był artystyczny, smakowity, sportowy , edukacyjny i rodzinny dzień! Dziękujemy za dobrą zabawę i wspaniałą atmosferę wszystkim uczestnikom!