Zawody wojewódzkie w piłce siatkowej chłopców

Zawody wojewódzkie w piłce siatkowej chłopców.

Nasza szkoła gościła uczestników zawodów wojewódzkich w piłce siatkowej, w których uczestniczyły zespoły z Częstochowy , Jaworzna i Poręby. Pierwszy mecz z drużyną Poręby był tylko rozgrzewką przed właściwym finałem. Po zaledwie kilkunastu minutach chłopcy mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Finał z zawodnikami Częstochowy dostarczył wielkich emocji . Pierwszego seta chłopcy nieznacznie przegrali , ale w drugim pozwolili ugrać swoim rywalom zaledwie 14 punktów. Trzeci ,decydujący set , nie zaczął się dla nas zbyt dobrze. Goście wywalczyli nieznaczną przewagę , którą nasi siatkarze szybko zniwelowali. Od stanu po 10 rozpoczęły się niesamowite emocje, walka toczyła się o każdy punkt. Wszystko zmierzało do szczęśliwego końca, gdyby nie fatalna pomyłka sędziego zawodów, który zaliczył punkt rywalom, mimo, że piłka uderzona była po blokui wyszła

na aut. To był decydujący moment tego meczu. Załamani chłopcy nie obronili piłki meczowej i przegrali . Zajęli wprawdzie II miejsce , ale już nie zobaczymy ich w dalszych etapach rozgrywek.

 

Zespół grał w składzie: Dawid Jonda, Dominik Dziubek, Dominik Urbański, Damian Opler, Kamil Franczak , Gracjan Mączka, Damian Misiek, Filip Zabielny, Krzysztof Grybek, Ryszard Kubica,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *