Zawody regionalne w mini piłce ręcznej dziewcząt

Zawody regionalne w mini piłce ręcznej dziewcząt.

Pierwszy raz w historii sportu szkolnego drużyna dziewcząt zagrała z półfinałach wojewódzkich w tej dyscyplinie sportu. To dla nas nowe doświadczenie . W finale turnieju nasze piłkarki zagrały z zespołem Sosnowca. Mecz był bardzo wyrównany , dziewczęta walczyły z pełną determinacją o każdą piłkę. W ataku doskonale radziła sobie Paulina Porada, dobrze wspierana przez swoje koleżanki . Co rusz bombardowała bramkę swoich rywali, a to właśnie bramkarka była najmocniejszym punktem przeciwniczek. Mecz zakończył się wynikiem 14:11 dla Sosnowca, a II miejsce w zawodach, zajęte przez nasze dziewczęta, zapewniło im awans do finałów wojewódzkich.

Zespół grał w składzie ;Zuzanna Lenkiewicz, Paulina i Zuza Porada, Emilia Myrta,  Oliwia Wilk, Klaudia Kozieł, Ola Szweda, Daria Żwirek, Ewa Zając.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *