Mistrzostwa Będzina w mini piłce nożnej dziewcząt

Mistrzostwa Będzina w mini piłce nożnej dziewcząt.

Nasze dziewczęta potrafią grać w piłkę nożną , co udowodniły podczas rozgrywanych w SP 13 Mistrzostwach Będzina. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny. Już w pierwszym meczu mogliśmy się cieszyć z wysokiego zwycięstwa nad SP 8- 5:0, potem koleją wygraną z SP 10 -4:1. W finale z SP 13 ,znakomite akcje Oliwii Wilk razem z Zuzą Lenkiewicz, szybko przyniosły cenne bramki i mogliśmy się świętować zwycięstwo 6:2 , którym dziewczęta przypieczętowały I m-ce w zawodach i awans do rozgrywek regionalnych.

Dodatkowo statuetkę dla najlepszej zawodniczki turnieju otrzymała Oliwia Wilk.

 

Zespół grał w składzie:Zuzanna Lenkiewicz, Paulina i Zuza Porada, Emilia Myrta,  Oliwia Wilk, Klaudia Kozieł, Ola Szweda, Ewa Zając.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *