Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbyło się w dwóch częściach:

  1. klasy 1-5
  2. klasy 6-8

Wyróżnieni uczniowie odebrali świadectwa i nagrody. Wszyscy zgromadzeni na dzisiejszej uroczystości obejrzeli krótki program artystyczny.
Jak zawsze było wiele wzruszeń i podziękowań. List Pana Prezydenta Łukasza Komoniewskiego  skierowany do uczniów i nauczycieli  odczytali przybyli na dzisiejszą uroczystość goście – Pani Agnieszka Bąk , naczelnik Wydziału Oświaty oraz Pan Krzysztof Dudziński przewodniczący Rady Miejskiej oraz sekretarz Rady Rodziców w naszej szkole.

Pani dyrektor Elżbieta Eyderka, kończąc swoją pięcioletnią kadencję, pożegnała się z uczniami życząc im wielu sukcesów i pięknych wakacji. Podziękowała Rodzicom i Radzie Rodziców za dobrą współpracę na rzecz uczniów i naszej szkoły. W imieniu Rodziców , na ręce Pani Dyrektor podziękowania i kwiaty złożyli przedstawiciele Rady Rodziców – Pani Katarzyna Kozak, Pani Malwina Nowińska oraz Pan Krzysztof Kapitan.