Szyszkowe Bractwo

Szyszkowe Bractwo

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=630025190990983&id=159322588061248

Czuwaj!
Dziękuję wszystkim obecnym na sobotniej zbiórce. ? Miło było z Wami powspominać te 3 lata ?i przedstawić osoby, które wyciągnęły do mnie pomocną dłoń i zdecydowały się zaopiekować Szyszeczkami.
Zuchy (klasa 0-III) będą spotykać się we wtorki o 17:00 w naszej harcówce. Zaczynamy 29.09.2020. Obowiązki drużynowej z moim wsparciem będzie pełniła druhna Ada Janik.
Harcerze (klasy IV-VI) oraz harcerze starsi (klasy VII-VIII) zapraszamy na zbiórki do druhen Martyna Musiał i Ewelina Malinowska co drugi czwartek. Następna zbiórka odbędzie się 1.10.2020r o godzinie 17:30. Miejscem zbiórek będzie Pawilon Handlowy na Syberce.
Dziękuję za wspaniałą propozycje od druhny komendant związku drużyn phm. Malgorzata Piechocka, która wraz ze swoją kadrą postanowiła zaopiekować się Szyszkowym Bractwem, kontynuować nasze małe tradycje i obrzędy ??
Mam nadzieję, że ze wszystkimi uda mi się zobaczyć na harcerskiej ścieżce i będziecie kontynuować swoją harcerską przygodę w drużynach tych wspaniałych druhen ?
Czuwaj!
Druhna Szyszka ???