ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA                                                                                                                                                                                                         

 

    Świąt prawdziwie świątecznych, rodzinnych,  ciepłych w sercu,  śnieżnych  na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką.  Niech z nut świątecznych zapachów, powstanie w każdym domu najpiękniejsza kolęda
i czarem swej melodii spełni nasze  marzenia o zdrowiu, spokoju, miłości. Nowy Rok niech przyniesie Wszystkim  to,  za czym najbardziej teraz tęsknimy i czego pragniemy 

                                                                                         życzy

                                                                        Dyrekcja oraz Społeczność Szkoły Podstawowej nr 9 w Będzinie