Już jest ! Sala Przyrody Taurona otwarta !

Sala Przyrody Taurona otwarta!

Dzięki pomocy finansowej firmy Tauron oraz Urzędu Miasta Będzina od dzisiaj możemy cieszyć się nową salą biologiczną. Od lipca trwały prace remontowe, równocześnie koordynatorki, panie: Agnieszka Łydka
i Małgorzata Sęk
zamawiały pomoce dydaktyczne i wyposażenie do pracowni. Nasza sala wzbogaciła się o tablicę interaktywną, mikroskopy, wizualizer, zestawy do badania gleby, wody i powietrza oraz wiele innych.
Na uroczystym otwarciu gościliśmy: Wiceprezydent Miasta Będzina Darię Paterek, Naczelnika Wydziału Oświaty Romana Goczoła, Przewodniczącego Rady Miejskiej Będzina Krzysztofa Dudzińskiego, przedstawicieli firmy Tauron: Patrycję Hamerę i Szymona Jagodzika oraz Przewodniczącą Rady Rodziców Katarzynę Kozak.
Po krótkiej akademii, goście i uczniowie udali się pod salę gdzie przecięto wstęgę oraz obejrzano prezentację jak zmieniała się sala przez okres wakacyjny. Dzięki wsparciu Rady Rodziców mogliśmy zaprosić naszych gości na tort.
Wszystkim jeszcze raz dziękujemy.