Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej chłopców

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej chłopców.

Nie tak wyobrażaliśmy sobie finał rejonowy w siatkówce plażowej chłopców. Te zawody traktowaliśmy jak kolejny punkt na drodze do finałów. Niestety skończyło się na marzeniach. Na zawodach , rozgrywanych na boiskach Parku Zielona, stawiły się najlepsze zespoły : SP 9 z Będzina i dwie drużyny z Dąbrowy Górniczej. Nasi chłopcy: Marcel Wójcikiewicz, Jakub Zabielny i Marcin Kiszel , rozpoczęli od mocnego uderzenia . Szybko rozbili drużynę z DG -2:0 ,imponując swoją grą . Finał też rozpoczął się dla nas pomyślnie. Wspaniała i skuteczna gra przyniosła zwycięstwo w secie 15: 3. Wtedy chłopcy zdecydowali się na zmianę , by dać odpocząć swojemu koledze. Szybko okazało się, że nie była to zbyt dobra zmiana , na dodatek , zgodnie z przepisami ,nie można było dokonać kolejnej. Chłopcy dali z siebie wszystko. Walczyli nie tylko z przeciwnikiem, ale również z wielkim upałem. Mimo wielkiego wysiłku nie udało im się wygrać , ulegli w tie breaku 2:1 i ostatecznie zajęli II m-ce. Szkoda, bo serca do gry nie można im było odmówić. Cóż ,nie zawsze się daje wygrywać , ale i tak cieszymy się z sukcesu.