MAMY MISTRZÓW WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW!!!

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Noblistów Polskich w Będzinie
13 godz. ·
Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej chłopców.
?????????????????
MAMY MISTRZÓW WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW!!!

Brawo nasi siatkarze, którzy rozegrali fantastyczny turniej, będący zwieńczeniem ich marzeń.
Ale po kolei. Nasza hala gościła najlepsze zespoły województwa śląskiego w mini piłce siatkowej chłopców: Jastrzębie, Gliwice , Ustroń i SP 9 . Losowanie na drodze do finału postawiło przed nami drużynę z Gliwic.
Nasi chłopcy rozpoczęli bardzo skoncentrowani , grali z wyczuciem i stopniowo powiększali swoją przewagę. Widoczna ona była również w drugim secie, którego chłopcy pewnie wygrali. Mecz finałowy nasi siatkarze rozegrali z bardzo wymagającym przeciwnikiem z Jastrzębia. Zagrali go wznosząc się na wyżyny swoich umiejętności, koncertowo i z każdym punktem widać było, że pewnie zmierzają do końcowego sukcesu. Po dwóch wygranych setach stało się pewne , że marzenia się spełniają i mamy I miejsce w województwie śląskim. To największy sukces naszej szkolnej siatkówki!!! Chłopaki jesteście wielcy!!! Gratulacje dla trenerów –
Pana Pawła Doreckiego i Przemysława Segiety.

Zespół grał w składzie: Jakub Jurczyk, Jakub Kiedos, Igor Kyrcz , Miłosz Janus, Norbert Olbryś, Olek Gajos, Mateusz Węgrzynowicz, Marcel Grzęda, Michał Łubianka, Piotr Potrawa.