Rejonowe igrzyska dzieci w „ Grach i zabawach”.

Nowa formuła rozgrywania turnieju  z gier i zabaw dla uczniów klas II-IV chyba się nie sprawdziła . Zawody były istnym maratonem, który trwał niemal cztery godziny, a przygotowane konkurencje były bardzo wyczerpujące dla dzieci. Nasi uczniowie rywalizowali z trzema najlepszymi drużynami rejonu : SP 4 z Będzina , SP31 z Dąbrowy Górniczej i SP 5 ze Strzemieszyc. Podczas zmagań nie brakowało emocji, łez, zwątpienia i chwilami sportowej złości, że coś się nie udało. Ostatecznie po kilku godzinach zmagań szkoła została sklasyfikowana na III m-cu.

Reprezentacja klas II: Kalina Cichy, Nikola Dróżdż, Krystian Dudziński, Kacper Kapcia, Miłosz Kozak, Zuzanna Kucharek, Hanna Malinga, Gabriel Michalski, Gabriel Pawelec, Alan Skręt, Patryk Włodarczyk, Nadia Woś.

Reprezentacja klas III: Natalia Flasza, Weronika Gancarz, Jakub Krawczyk, Mikołaj Lorek, Kacper Nowacki, Piotr Potrawa, Amina Pozierak, Amelia Siwek, Piotr Stangret, Julia Wilkosz, Anna Miklikowska, Kacper Węgrzyn.

Reprezentacja klas IV: Jakub Grzelak, Konrad Jakubczyk, Kinga Krawiec, Maja Milata, Dawid Pierzchała,

Katarzyna Szajbe, Malwina Tomczak, Oliwier Ułart, Oliwia Wit, Bartosz Czajer, Paula Redel, Franciszek Dul, Marcel Myrta, Tobiasz Janus, Wojciech Wyskiel.