Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców

 

Bardzo dużo wysiłku musieli włożyć w zawody piłki ręcznej nasi szczypiorniści. Bez chwili wytchnienia grali prawie półtorej godziny z trzema kolejnymi swoimi rywalami. Najpierw , w bardzo ważnym meczu, który decydował o awansie do strefy medalowej, w pięknym stylu pokonali zespół z Czeladzi 12:2. Chwilę później, z równie dobrym skutkiem, rozgromili swoich kolegów z Mierzęcic 13:4. Po tych dwóch meczach, byli już mocno zmęczeni i to z pewnością zadecydowało, że w kolejnym pojedynku z G2 ,nie mieli już takiej świeżości. Mimo ambitnej gry musieli uznać wyższość swojego rywala. Ostatecznie w zawodach zajęli wysokie II m-ce i zapewnili sobie awans do zawodów rejonowych.

Zespół grał w składzie : Dawid Rak, Miłosz Ochęduszka, Daniel Mrowiec, Maks Semeniuk, Kacper Świerczyna, Maks Kałuża, Olek Gąszczak, Norbert Popek, Michał Pieniążek, Jakub Sito.