Powiatowe Igrzyska młodzieży w piłce koszykowej dziewcząt z klas 7-8

To z pewnością  nie był nasz dzień i tych zawodów nie będziemy miło wspominać. Nasze dziewczęta rywalizowały w zawodach powiatowych w piłce koszykowej, razem ze swoimi rówieśniczkami z Będzina, Czeladzi i Sławkowa. 

Już pierwsze minuty pokazały, że nie będzie to łatwy turniej. Nie wychodziło nic, kosze były zaczarowane, mimo rzutów piłka tańczyła po obręczy i z każdą  sekundą dziewczęta jakby traciły nadzieję na sukces.

W kolejnych meczach nic się nie zmieniło, chociaż szansa  była w spotkaniu ze Sławkowem. Szkoda , zajęcie IV miejsca trudno uznać za sukces, a i same dziewczęta czuły sportową złość. 

Zespół grał w składzie: Michalina Hypki-Hałka,  Natalia Miśta, Nadia Mołda, Jagoda Sośnica,  Diana Pokusai, Magda Ziętek, Natasza Wydmańska, Hania Gancarz, Hania Malinga, Michalina Sołomieniuk.