Półfinały wojewódzkie w badmintonie drużynowym dziewcząt

Półfinały wojewódzkie w badmintonie drużynowym dziewcząt.

Dużą niespodziankę sprawiły dziewczęta startujące w zawodach badmintona. Klaudia Kozieł i Zuza Lenkiewicz w gronie 16 zawodniczek z Dąbrowy Górniczej , Czeladzi , Sosnowca i Jaworzna rozpoczęły od mocnego uderzenia i szybko pięły się po drabince zawodów w górę . Klaudia znalazła swojego pogromcę dopiero w półfinale zawodów. Po prawie trzech godzinach zmagań i rozegraniu po 5-6 pojedynków wynik był dla nas niespodzianką ,bowiem drużynowo dziewczęta zajęły II m-ce i awansowały do finałów wojewódzkich.

Indywidualnie Klaudia została sklasyfikowana na V m-cu , a Zuzia na VII. To duży sukces szkolnego badmintona.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *