Mistrzostwa Powiatu w mini piłce siatkowej chłopców

Mistrzostwa Powiatu w mini piłce siatkowej chłopców.

Nasza szkoła była gospodarzem zawodów powiatowych w mini piłce siatkowej . W turnieju uczestniczyły cztery zespoły: Czeladź, Wojkowice , SP 13 i SP 9 z Będzina. W dwóch pierwszych meczach, z drużynami Czeladzi i Wojkowic , chłopcy szybko uporali się z  rywalami , wygrywając po 2: 0 w setach. Na koniec pozostał ten najważniejszy pojedynek , którego stawką był awans do regionów. Mecz od początku układał się pomyślnie ,szybkie zwycięstwo  w pierwszym secie i wyrównana walka w drugim secie ,napawały optymizmem. Niestety, w trzecim secie coś się zacięło i chłopców dopadł „paraliż”. Przegrali po serii własnych błędów. Drużynowo zajęli wprawdzie wysokie  II m-ce ,ale już nie awansowali dalej.

Zespół grał w składzie: Kacper Kisiński, Jan Jędrusiak, Konrad Miłosek, Mateusz Gawlik, Sebastian Herman, Bartek Kidawa, Sebastian Żak, Dawid Śliwa, Adam Oudejans, Marcel Wójcikiewicz, Kacper Stępkowski, Sebastian Duda.     

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *