Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt

Na wysokim poziomie rozegrane zostały zawody powiatowe w piłce nożnej dziewcząt. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny – SP9 , SP13 z Będzina oraz Sławków i Wojkowice. Pierwszy mecz nasze dziewczęta zagrały ze Sławkowem. Był on bardzo zacięty, obfitował w wiele akcji, strzałów na bramkę i zakończył się remisem 1:1. Kolejne spotkanie zapewniło jeszcze więcej emocji. Dziewczęta przegrywały już 2:0, ale szybkie rozegranie piłki , wspaniała gra w obronie przyniosła efekt w postaci bramek i mecz również zakończył się remisem 3:3. Ostatni pojedynek z SP13 był bardzo ważny. By grać dalej dziewczęta musiały nie tylko wygrać, ale zdobyć jeszcze przynajmniej 5 bramek. Przystąpiły więc do meczu mocno zmotywowane. Zagrały bardzo uważnie i wykorzystały wszystkie swoje umiejętności, co przynioło niezwykły efekt. Zwycięstwo w pięknym stylu 6:0 przypieczętowało ich I m-ce w turnieju i awans do rejonów.
Zespół grał w składzie: Zuzanna Lenkiewicz, Paulina Porada, Ewa Zając, Sandra Król, Emilia Myrta, Amelia Włosek, Oliwia Wilk, Ola Szweda.