Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt.
Znakomicie zaprezentowały się dziewczęta podczas rozgrywanych w SP 13 zawodach powiatowych. Mecz otwarcia, jak zwykle z bardzo niewygodnym zespołem gospodarzy. Zaczęło się od prowadzenia naszych koszykarek, ale już druga kwarta należała do SP13. W kolejnej odsłonie znowu uzyskaliśmy kilka punktów przewagi. Gorąco zrobiło się pod koniec meczu, kiedy to prowadziliśmy jeszcze 5 pkt. Dwa rzuty przeciwnika, w tym jeden za 3 pkt i przewaga stopniała do jednego punktu. Dziewczęta zachowały jednak zimną krew i spokojnie rozegrały piłkę do końcowego gwizdka. Zwyciężyły zasłużenie 18:17. Kolejne spotkanie, z zespołem Psar, również nie należało do łatwych. Gra była bardzo wyrównana. Dopiero w trzeciej kwarcie dziewczęta złapały swój własny rytm, zdecydowanie przyspieszyły grę i zaczęły stopniowo zwiększać swoją przewagę. Ostatecznie wygrały 46:18 i mogły się cieszyć z zajęcia I miejsca w turnieju oraz awansu do zawodów rejonowych.
Zespół grał w składzie: Klaudia Kozieł, Zuza Lenkiewicz, Paulina Porada, Oliwia Wilk, Amelia Włosek, Emilia Myrta, Ewa Zając, Emilia Habry, Oliwia Sokołowska, Julia Pilewska.