Mistrzostwa Będzina w piłce siatkowej dziewcząt – mamy awans :)

Mistrzostwa Będzina w piłce siatkowej dziewcząt

Po cichu liczyliśmy na dobry występ naszych dziewcząt w zawodach miejskich piłki siatkowej. Głośno dopingowane przez swoich kolegów starały się zagrać najlepiej jak potrafią. W pierwszym meczu z zespołem G2- szybko objęły kilkupunktową przewagę , którą utrzymały do końca seta i po 20 minutach prowadziły 1:0 . W drugim secie utrzymały swój rytm gry i szybko odniosły efektowne zwycięstwo 2:0. Kolejny mecz, z wyżej notowanym przeciwnikiem, drużyną G4 , był już bardziej zacięty. TO jedna , to druga drużyna obejmował  prowadzenie. W ostateczności, po dobrej grze, dziewczęta nieznacznie uległy, ale zajmując II m-ce w turnieju zapewniły sobie awans do powiatów, co jest historycznym wyczynem.

Zespół grał w  składzie: Klaudia Kozieł, Zuzanna Lenkiewicz, Paulina i Zuza Porada, Amelia Włosek , Ewa  Zając, Oliwia Wilk, Król Sandra, Oliwia Swoboda.