Mistrzostwa Będzina w piłce koszykowej dziewcząt

Ruszyły rozgrywki żeńskiego basketu. W zawodach rozgrywanych w ramach Mistrzostw Będzina nie mogło zabraknąć naszych dziewcząt. W pierwszym meczu z G4, od początku , do końca kontrolowały przebieg gry, nie pozwalając rywalkom na zbliżenie się pod własny kosz. Mądra gra w obronie , a do tego wysoka skuteczność pod koszem dały im wysokie zwycięstwo- 42:5.
Mecz finałowy z G2 miał, jak zawsze, swoją dramaturgię . Prowadzony w wysokim tempie obfitował we wspaniałe zagrania i przez prawie cały czas był wyrównany. To jeden , to drugi zespół wychodził na prowadzenie. Ostatecznie , po bardzo nerwowej końcówce, dziewczęta uległy 21: 18 , ale zajmując II m-ce mogły cieszyć się z awansu do zawodów powiatowych. Gratulujemy!!!
Zespół grał w składzie: Klaudia Kozieł, Zuzanna Lenkiewicz, Paulina i Zuza Porada, Amelia Włosek , Ewa Zając, Oliwia Wilk, Wiktoria Ziębacz, Zosia Kidawa, Oliwia Sokołowska.