Mistrzostwa Będzina w mini piłce siatkowej chłopców

Udanie zainaugurowali swoje rozgrywki w piłce siatkowej młodzi siatkarze z klas V-VII. Podczas rozgrywanych we własnej hali zawodów chłopcy nie znaleźli dla siebie rywala  z którym mieliby problemy. Na początek szybko i gładko pokonali zespół
z SP13 -2:0.  W kolejnym spotkaniu z SP 1 również wygrali 2:1. W ostatnim meczu
z drużyną SP4 utrzymali swój wysoki poziom gry i także  odnieśli zasłużone zwycięstwo 2:0. W całym turnieju, z kompletem zwycięstw bezapelacyjnie zajęli I m-ce i awansowali do zawodów powiatowych . Dodatkowo statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju trzymał Mateusz Szpernalowski.

Zespół grał w składzie: Kajetan Lorek, Wiktor Gancarz, Miłosz Janus, Igor Kyrcz, Mateusz Szpernalowski, Bartek Szpak ,Szymon Borkowski, Bartek Turlej, Wojtek Pasternak.