Mam talent

30.11.2015 r. odbyła się II edycja szkolnego konkursu „Mam Talent”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III. Podobnie jak w ubiegłym roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W konkursie wzięło udział  21 uczestników. Występy dzieci budziły wielkie emocje, którym towarzyszyły gromkie brawa.Jury wyłoniło ośmiu półfinalistów, spośród których uczniowie poprzez głosowanie wybrali laureatów. I miejsce w konkursie zajęła Kalina Cichy, która widownię oczarowała tańcem baletowym połączonym z elementami gimnastyki artystycznej. II miejsce zajął Tobiasz Janus, a III- Julia Wilkosz. Wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się: Szymon Sarnik, Emilia Kidawa, Anna Margiel, Patrycja Wojciechowska i Nel Sikora.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy.

Gratulujemy dzieciom nieprzeciętnych zdolności i życzymy wytrwałości w ich doskonaleniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *