Mają pasje, mają talent !

30 listopada w naszej szkole odbył się konkurs „Mam talent”. Wzięło w nim udział 19 uczniów klas I – III szkoły podstawowej. Uczestnicy konkursu zaprezentowali talenty wokalne, taneczne, akrobatyczne i sportowe. Publiczność reagowała bardzo żywiołowo, dopingując wszystkich wykonawców,
a szczególnie reprezentantów swoich klas. Spośród uczestników konkursu jury wyłoniło ośmiu półfinalistów, na których następnie swoje głosy oddawali uczniowie. To uczniowie zadecydowali o wynikach konkursu. Zwyciężczynią została uczennica kl. I b – Hanna Gancarz.
Wyniki konkursu:
I miejsce: Hanna Gancarz
II miejsce: Hanna Malinga
III miejsce: Kalina Cichy
Wyróżnienia otrzymali:
Emilia Kidawa, Jakub Kogut, Lena Łukasik, Patryk Sadowski, Szymon Andrejew.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.
Zapraszamy za rok!