Lekcja wychowania fizycznego z trenerem personalnym

 

Kolejną ciekawą lekcję wychowania fizycznego odbyli uczniowie klas :Va, IIab, IIIa. Tym razem poprowadziła ją Pani Izabela Hrut, zajmującą się treningiem personalnym. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w rozgrzewce, podczas której mogli na własnej skórze odczuć trudy powtarzanych ćwiczeń, w których bardzo ważna jest poprawność ich wykonania. To ona decyduje o efektywności treningowej, podnosząc ogólną sprawność i wydolność organizmu. W trakcie wspólnych zajęć młodzież mogła również zadawać pytania naszemu ekspertowi na temat sposobów uzyskiwania określonych rezultatów podczas ćwiczeń konkretnych grup mięśniowych. Tutaj Pani Justyna chętnie dzieliła się swoim doświadczeniem. Zajęcia przypadły do gustu wszystkim uczestnikom, dlatego uzyskaliśmy zapewnienie, że Pani Justyna chętnie spotka się jeszcze raz z naszą młodzieżą.