Każdy może zostać św. Mikołajem – pod takim tytułem przebiegły tegoroczne mikołajki w naszej szkole

Każdy może zostać św. Mikołajem – pod takim tytułem przebiegły tegoroczne mikołajki w naszej szkole. We wszystkich klasach kształcenia zintegrowanego wychowawcy świetlicy: panie Ewa Gwiazda i Bożena Siwek – Brzezińska oraz nauczyciel bibliotekarz pan Łukasz Jamrozik przeprowadzili zajęcia wychowawczo- edukacyjne w formie zdalnych lekcji. Dzieci poznały historię św. Mikołaja- biskupa urodzonego w Patarze, rozwiązały test wiedzy o świętym oraz rebus. Pięknie mówiły o tym, że każdy, przez cały rok, nie tylko od święta, może być św. Mikołajem – poprzez dobre słowo, miły gest, chęć niesienia pomocy, wsparcie i wiele innych miłych zachowań. Na zakończenie dzieci i nauczyciele wysłuchali pięknej i niezwykle wzruszającej kolędy pt. Maleńka miłość i złożyli sobie życzenia. Wszystko przebiegło w ciepłej i sympatycznej przedświątecznej atmosferze.