Historyczny awans do zawodów wojewódzkich

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.

Historyczny sukces odniosły nasze dziewczęta w rejonowych rozgrywkach piłki ręcznej!!!

Ale po kolei. Pierwszy mecz nasze piłkarki rozegrały z „rosłą” drużyną ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Dąbrowie Górniczej. Od samego początku zagrały bardzo uważnie w obronie, nie dopuszczając swoje rywalki do oddawania rzutów. Same zaś przeprowadzały bardzo udane i efektowne ataki w kierunku bramki przeciwniczek, zakończone pięknymi ,celnymi rzutami. Przewaga jaką sobie wypracowały już po pierwszej połowie była druzgocąca, co dodatkowo napędzało je do gry. Wspaniałe zwycięstwo 25: 5 nad rywalkami pozwoliło na srogi rewanż za ubiegłoroczną przegraną zaledwie jedną bramką. W meczu finałowym, którego stawką był awans do zawodów wojewódzkich, z niewygodnym , odwiecznym rywalem z SP13 z Będzina, dziewczęta ani na moment nie straciły wiary w zwycięstwo i mimo, że grały drugi mecz z rzędu, rozegrały kolejne wspaniałe spotkanie , zakończone zwycięstwem 15:5. Wygrane w wielkim stylu mecze dały naszym dziewczętom I m-ce w i historyczny awans do zawodów wojewódzkich . Brawo!!!

Zespół grał w składzie: Zuza Lenkiewicz, Paulina Porada, Zuza Porada, Oliwia Wilk, Emilia Myrta, Amelia Włosek, Ewa Zając, Emilia Habryn, Oliwia Sokołowska, Julia Pilewska, Ola Drążkiewicz.

Related News

Wszelkie prawa zastrzeżone © mzs4.bedzin.pl