Finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej dziewcząt

Finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej dziewcząt.

Udanie zaprezentowały się nasze dziewczęta w rozgrywanych w Zawierciu zawodach wojewódzkich w mini piłce nożnej. Oprócz nas i gospodarzy w turnieju uczestniczyły drużyny z Jaworzna i Kruszyny. Losowanie nie było dla nas zbyt łaskawe, bowiem już w pierwszym meczu trafiliśmy na faworytów z Zawiercia. Mecz przebiegał pod dyktando rywalek ,ale nasze piłkarki też miały okazje do strzelenia bramek. Przegrana 6:1 nie podłamała dziewcząt i w meczu o III m-ce pokazały ,że potrafią grać w piłkę nożną. Składne akcje, szybkie podania okraszone strzałami na bramkę musiały przynieść sukces. Tak też się stało . Po zwycięstwie 3:1 mogliśmy się zasłużenie cieszyć z brązowych medali . Dziewczęta odebrały wspaniały puchar , a dodatkowo statuetkę dla najlepszej zawodniczki drużyny otrzymała Zuzanna Lenkiewicz.

Zespół grał w składzie: Zuzanna Lenkiewicz, Paulina i Zuza Porada, Emilia Myrta,  Oliwia Wilk, Klaudia Kozieł, Ola Szweda, Daria Żwirek, Zofia Kidawa, Oliwia Piotrowska.