Dzień otwarty w oddziale przedszkolnym MZS nr 4 w Będzinie

W celu ułatwienia dzieciom proces adaptacji w nowym miejscu, jakim jest przedszkole, dnia 2 marca 2017 r. Zespół Szkół nr 4 gościł dzieci i nauczycieli z Przedszkola Miejskiego nr 12 w Będzinie. Swoją obecnością zaszczyciła również dyrekcja naszej szkoły. Na przyszłych przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Goście wraz z opiekunami mieli możliwość zwiedzania oddziału przedszkolnego.  W ramach realizowanych w naszej grupie przedszkolnej dodatkowych zajęć  literackich, plastycznych i muzyczno- tanecznych, zaproszeni milusińscy słuchali utwory i na ich podstawie tworzyli prace plastyczne – „Pan Kuleczka wraz  z przyjaciółmi”, którzy okazali się świetnymi kompanami do zabawy. Niespodzianką dnia były tańce z chustami w wykonaniu naszej grupy „Sowy” z Zespołu Szkół nr 4 w Będzinie oraz wspólna zabawa integracyjna, muzyczno- ruchowa z zaproszonymi przedszkolakami. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i wręczeniem dzieciom własnoręcznie wykonanych prac plastycznych.