Dzień Dziecka w MZS 4 w Będzinie

 

W środę, 1 czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka, zorganizowany dla klas pierwszych i drugich. Klasy trzecie odpoczywają nad morzem na „zielonych koloniach”. Dzień upłynął pod hasłem zabaw, popisów
i niespodzianek. Każda klasa prezentowała się na scenie śpiewem piosenek
o tematyce letniej i wakacyjnej, pokazem mody letniej i innymi umiejętnościami, takimi jak, taniec, żonglowanie piłką do nogi czy hoola hopem. Podziwialiśmy talenty wszystkich dzieci, obdarzając je gromkimi brawami.
Pogoda sprzyjała także zabawom w okolicach szkoły. Na boisku dzieci prezentowały talenty plastyczne, wykonując obrazy kolorową kredą na asfalcie. Było wesoło
i sympatycznie. Na zakończenie każda klasa pod opieką wychowawcy udała się na poszukiwanie skarbów. Posługując się mapą należało wykonać wyznaczone na trasie zadania, odczytać wiadomości i na koniec odnaleźć pudełko ze słodyczami. Emocji było co niemiara. Wszystkie atrakcje przygotowały panie: Jolanta Mosór, Teresa Gnatek – Widurska i Ewa Gwiazda. Zdjęcia wykonała nasza szkolna fotograf Ola Madejska. Pomocą służyli także uczniowie z klasy I b gimnazjum. Fundusze na organizację pochodzą z konta Rady Rodziców. Dziękujemy!

Ewa Gwiazda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *