Dzień Bezpiecznego Internetu – działajmy razem

6 lutego w auli szkolnej uczniowie klas 0-III brali udział w apelu: „Bezpieczeństwo w Sieci”, przygotowanego z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.
DBI obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej w 40 krajach na świecie, w Polsce od 2007 r.
Uczniowie po wysłuchaniu celu spotkania, obejrzeli prezentację multimedialną o „Zasadach korzystania z Internetu i krótkie kreskówki edukacyjne do każdej zasady, uzupełnione informacją nauczyciela. W grupach klasowych uzupełniali karty pracy, które były podsumowaniem wiadomości. Na zakończenie wszyscy jeszcze raz głośno powtórzyli „zasady korzystania z Internetu” i numery telefonów zaufania.
Jak widać na zdjęciach –zainteresowanie było ogromne.
Apel przygotowały i prowadziły panie:
Małgorzata Sęk i Ewa Gwiazda.